بستوری با هدف افزایش سطح مطالعه و فراهم نمودن زمینه‌های خواندن داستان در هر لحظه و هر مکان، به گردآوری داستان‌‌ها در ژانرها و زاویه دید‌های مختلف به قلم نویسندگان بزرگ تاریخ همچنین نویسندگان مطرح ایرانی پرداخته است.

بستوری در حال حاضر رسالت خود را در پی انتشار داستان‌های کوتاه چند دقیقه‌ای خلاصه کرده است تا مخاطبین را در ابتدا با ماهیت اصلی داستان‌خوانی و لذت بی انتهای آن آشنا کند سپس در گام‌های بعدی داستان‌خوانی را به سطوح بالاتری رواج دهد.

بستوری به هدف ارتقاء سطح داستان نویسی در ایران و کمک به نویسندگان تازه قلم، قصد دارد تا بخش اعظمی از این سایت را به داستان‌های این نویسندگان عزیز اختصاص دهد که از بخش ارسال داستان قابل دسترسی می‌باشد.

همچنین بستوری در تلاش است تا به عزیزانی که با کتاب‌خوانی رابطه خوبی ندارند و یا به دلیل مشغله‌های روزمره، وقت چندانی جهت مطالعه نصیب‌شان نمی‌شود، خواندن داستان‌های کوتاه را پیشنهاد کند.

بستوری سعی ‌می‌کند تا با ارائه بهترین خدمات، چه از لحاظ کیفیتی و چه از لحاظ کمیتی، شیرینی خواندن یک داستان را چند برابر کند. بستوری بر این باور است که تمام لذت وشیرینی یک داستان، به خواندن آن توسط شخص مخاطب است، نه شخص دیگری.

و در نهایت تشکر می‌کنیم از عزیزانی که بستوری را، در راستای تبدیل به مرجعی برای داستان‌های کوتاه، هم‌راهی می‌کنند.